Kalendář

Září 2020
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 01Zář

  v 7:22 hodin letního času,

  na 10°13´ Ryb

  Sabiánský symbol pro tento stupeň zodiaku zní „Lidé, kteří se ubírají po úzké stezce a přitom hledají světlo“, s podvysvětlením „ Každá individualita má schopnosti za každou cenu se pídit po průniku do transcendentní reality.“
  Klíčové heslo: JÍT

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem EB – roh hojnosti, kalich, sklizeň, svobodná vůle a moudrost.

  Následující tři cykly Luny budou probíhat pod vlivem. Dnes už se neříká konkrétně pod jakým vlivem kdo a jak funguje, ale teď půjde globálně o vliv planety Mars na celé naše mraveniště alias lidské společenství včetně živočišné říše.

  Mars je archetypem bojovníka, dobyvatele a té naší vnitřní části, která touží vzít věci do svých rukou a na základě svého rozhodnutí jednat, a to rychle a bezodkladně. Každý podle svého osobního Marta, tak jaké získal karty do horoskopu zrození, jaký materiál ke zpracování jsme si každý z nás zvolili.

  Jízdní řád platný pro Mars obecně v současné době:

  26.7.2020 – Mars vstoupil do tzv. stínové zóny – první známky ústupu a zpochybnění záměru

  9.9. – Mars se otáčí na 28°08´ Berana do zpětného, retrográdního pohybu – jednání a akci předchází zvažování a přemýšlení, vytváření podmínek, vhodných k pozdějšímu uskutečnění záměru, získání času navíc.

  14.11. – Mars se vrací na 15°13´ Berana do přímého směru pohybu – vycházíme z ulity, vstříc novým možnostem a k realizaci záměrů, projektů, o nichž jsme sice uvažovali už někdy v průběhu léta, ale z různých důvodů k tomu dosud nedošlo.

  Podobnou situaci si můžete představit jako když se v roce 1938 mobilizovala československá armáda, aby čelila útoku Hitlera a když byla nakonec mobilizace odvolána, muži, odhodlaní položit své životy za vlast, odešli se svěšenými hlavami domů.

  Nebo jiná situace, kdy si naplánujete několikaměsíční cestu za poznáním, ale cestou na letiště uvíznete v dopravní zácpě, letadlo zmeškáte a další neletí, protože se stane něco nepředvídatelného. Dnes už jsme bohatší o zkušenost, že to je reálná varianta. Díky, covide! Vy kvůli tomu musíte úplně změnit plány a přeladit se v sobě na jinou notu. Cestou domů se loudáte, znechuceni s pocity zmaru a zklamání, přitom jde jen o to přehodit si svoji vnitřní výhybku, nastavení.

  Je zřejmé, že situace tohoto typu mohou intenzivněji prožívat ti z vás, kdo jste se narodili plus minus 5. – 18.dubna, 7. – 21.července, 8. – 21.října nebo 5. – 18.ledna. A ti, kdo jste se narodili kolem dnešního data, včetně mnoha dalších, jejichž horoskopy mají určitou souvislost se současným postavením planet.

  Nezoufejte, všechno zlé je pro něco dobré, jak říkávali staří moudří. Dnešní úplněk je ve znamení Ryb, velká příležitost k vděčnosti, že nejsme na světě sami, máme střechu nad hlavou a deku, do které se večer zachumláme.

  Že nově narozená miminka u nás nedostanou do své legitimace razítko, co v životě budou smět a co ne, na základě loajality jejich rodiny k vládnoucímu režimu, jako je tomu v severní Koreji.

  Nedávno jsem šla v noci se psem v dešti a na konci ulice jsem spatřila starého muže s igelitkou v ruce, sedícího na chodníku. Člověk si v tu chvíli uvědomí, že si má čeho vážit.

  Opatrujte se a nezoufejte, my optimisti vidíme sklenici vždycky poloplnou, ať se Mars a ostatní planety pohybují tak či onak.

  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 15:44

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.