Kalendář

Únor 2024
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

Planetární konstelace mohou probíhat jak ve skupině, tak v rámci individuální práce. Začátek postupu je u obou způsobu práce stejný. Na zemi rozložíme do kolečka znamení zvěrokruhu a člověk si postupně stoupne do znamení, kde má svoje Slunce a pak další planety. Při individuální konstelaci pracujeme místo zástupných osob se zástupnými předměty.

Většinou začínáme základem osobnosti – Sluncem a jeho vazbami k ostatním planetám v horoskopu člověka. Postupně přejdeme k některým dalším planetám, podle probíhajícího děje. Pomalu se začne zcela spontánně rozvíjet příběh.

Cílem je utvořit si představu o tom, co se v člověku momentálně odehrává, k jakým vnitřním zdrojům má vřelý vztah, které v sobě naopak odmítá nebo popírá nebo která z jeho vnitřních energií touží být podpořena, respektována, projevena.

Klasik psychologie C.G.Jung prohlásil, že si potřebujeme uvědomit a přijmout to, co jsme dostali od sudiček do vínku. Až teprve potom se před námi otevírají možnosti a způsoby, jak s tím začít něco dělat. A můžeme se vydat na cestu k celistvosti, po níž nevědomky celý život prahneme.

Mnohdy je člověk upřímně překvapen, když na vlastní oči spatří, jaké významné kvality v sobě skrýval, protože o nich do té chvíle neměl ponětí, do kterého místa svého horoskopu (životní oblasti) se uchýlil a zapomněl, že jsou mu k osobnímu rozvoji a ke spokojenosti k dispozici ještě další možnosti.

Účastníci nemusí být znalí astrologie, na druhou stranu nejsou tyto znalosti na překážku.

V případě zájmu o individuální konstelaci se se mnou prosím spojte přes kontakt. Děkuji.

°°°°°°

Osobnost každého člověka se utváří v průběhu života rozvíjením nebo naopak potlačováním jeho schopností, vlivem rodiny, školy, vnějšími okolnostmi, vlivem kultury a společnosti, v níž vyrůstá. atp.

Ve hvězdách není psáno, že se dané vlohy vždycky rozvinou. Často mnoho schopností a možností zůstává dlouho neprobuzeno nebo potlačováno do pozadí.

Horoskop představuje náš subjektivní pohled na okolní svět, na vlastní rodinu, partnera, děti, na naše rodiče. Jsou to brýle, přes něž se učíme nahlížet na svět. Někdy jsou růžové, jindy tmavé, někdy zamlžené, jindy čisté a průhledné.

Planetární energie symbolizují určité životní podmínky, situace a osoby, jež nějakým způsobem ovlivňují naše životy. Záleží na nás, jakým způsobem dokážeme tyto energie využít.

Skutečnosti, jež nás obklopují, jsou utvářeny tím, co je ukryto v našem nitru.