Kalendář

Říjen 2015
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 27Říj

  ve 13:05 hodin středoevropského času
  na 3°45´ Býka

  Tomuto stupni zvěrokruhu odpovídá Sabiánský symbol „Hrnec zlata na konci duhy“, s podvysvětlením „Bohatství, pocházející ze spojení nebeské a pozemské přirozenosti “.
  Klíčové slovo: SPOJENÍ

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem AHAU, poslední, vrcholný symbol ze všech dvaceti – ničím nepodmíněná láska, přechod na vyšší úroveň, Slunce, korunní čakra. Tento symbol byl naposledy zaznamenán letos v novoluní 20. ledna.

  Úplněk bývá časem, kdy sklízíme plody toho, co jsme zaseli v novoluní, ať v dobrém či zlém.

  Dnešní vesmírná energie je poměrně náročná, někteří jazykové tvrdí, že ji lze srovnat se setkáním s Ayahuaskou. Odkrýt pokličku dnešního menu nebylo jednoduché. Nicméně lze v obrazu horoskopu při trošce pátrání zahlédnout jisté prvky nádherné fraktálové symetrie, leč ta je překryta a narušena působením naší známé transformační dvojice Urana s Plutem. Pokud nějakou skrytou symetrii odhalíme, bude to na základě systematického archeologického průzkumu, který nás při trpělivé práci odmění  nalezením vzácného pokladu, avšak toto dílo ještě trochu odložme, „prokrastinujme“.

  Úplňkový jas zaměřuje své paprsky na naše nevědomí a naše stíny, na naše nepřijaté, nezačleněné části, které krouží a zoufale pobíhají kolem, nevěda, kam se uchýlit. Zvýšená hladina emocí, příznačná pro úplňky obecně, dnes dosahuje slušně vysoké rysky asi jako zdivočelá řeka při povodni. Doporučuji držet jazyk na uzdě, nebo si v duchu opakovat Mluviti stříbro, mlčeti zlato, i když, zdá se, že v tomto směru máme ty nejnáročnější chvíle za sebou (cca předešlý týden).  

  http://i.iinfo.cz/urs/fractals82_40-118096846948990.jpg

  Jste – li přese všechno rozhodnuti právě teď pro nějakou osobní formu exorcismu svých stínů a starých návyků, které vám znepříjemňují život, pak jedině pod vedením zkušeného šamana – psychoterapeuta – kouče, apod.

  Pokud se chcete vydat sami svojí cestou, zkuste si představit svůj stín, strach, obavy, závislosti a další projevy stínu jako džina, který na váš povel vyskočí z nádoby a zeptá se vás:“Pane, čeho si žádáš, jsem ti k službám“. Až své dílo vykoná, poděkujte mu a zavelte, ať se zase vrátí zpátky do svého příbytku a vyčká na  vaše další rozkazy.

  Loajálnímu vojákovi asi budeme muset založit fan klub, získal u vás oblibu. Někdy příště se k němu ještě vrátíme, k tomu, která postava se kvůli němu neměla možnost projevit a co s tím dál.

  Na planetárních konstelacích 21.a 22. listopadu jsou stále ještě volná místa. Máte – li zájem nebo víte – li o někom takovém, napište mi, děkuji.

  Krásný podzim,
  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 20:04

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.