Kalendář

Prosinec 2014
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 31Pro

  1 sekundu po půlnoci
  Slunce na 10°12´ Kozoroha

  Tomuto stupni přísluší sabiánský symbol Velké hejno bažantů na soukromém pozemku – tříbení a propagace aristokratických hodnot, jimiž se člověk účastní na evoluci směrem k ještě dokonalejším formám existence.
  Klíčové slovo: ARISTOKRACIE

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem IMIX (čteno imíš) – červený drak, ze všech dvaceti symbolů první v pořadí. Je to primární vědomí, základní instinkt k přežití, Velká matka, božská výživa a podpora.

  Konečně chápu vášnivé zaujetí našeho čtyřletého vnuka technickou literaturou se specializací na záchranářské práce, hasičské vybavení, na vyprošťovací techniku. Dnes ještě se zde nebudeme zabývat tím, co přináší rok 2015 z astrologického pohledu. Jedině snad si dovolím stručnou zmínku o právě probíhající katarzi procesu možné obnovy a rekonstrukce našich map chování a životního přístupu k sobě, k ostatním, k Zemi, k Vesmíru. Probíhající fáze cyklu mezi Uranem a Plutem (dějinná revoluce v rámci evoluce) běží v těchto týdnech velmi naostro – od 15. prosince 2014 do 17. března 2015.

  Zkuste se však zabývat teď každý sám sebou, podívat se, za čím jste letos bez odvolání zavřeli dveře a které jste ještě úplně nedovřeli, protože cípek oděvu vám uvízl ve škvírce. Naopak se můžete vcítit do míst, kde byste chtěli vidět dveře před sebou otevřeny dokořán a vy byste při tom pohledu pocítili teplo u srdce.

  Podívejte se teď, v posledních dnech Starého roku, kdo stával nejčastěji u vašich domovních dveří, čemu jste museli čelit, s čím se potýkat, čeho se dotýkat či na co nesahat, postava jakého jména nejčastěji naléhala, abyste si jí všimli a pomohli jí vstoupit do vašeho domu tak, aby vám přestala být na obtíž, která čekala, že jí vytvoříte prostředí, kde by se cítila jako milovaný člen rodiny. Ať už to byl strach, úzkost, pocit bezvýznamnosti a nepřijetí, sklíčenost, zoufalá bezmoc, apod., atd.

  Podívejte se na dveře do Nového roku, které se otevřou co nevidět. Koho byste tam uvítali s otevřenou náručí, v jaké společnosti byste chtěli strávit rok 2015. Pojmenujte tu náladu, pocit, emoci jako svůj vstupní PIN platný od 1.1.2015. V duchu si ho pravidelně opakujte, abyste na něj ani jediný den nezapomněli.

  Přeji vám užitečný a hodnotný rok 2015, prožitý s láskou a důvěrou v přirozené plynutí událostí.

  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 15:09

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.