Kalendář

Listopad 2009
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 15Lis

  ve 20:14 hodin středoevropského času, na 24°34´ Štíra

  Znamení Štíra přirozeně předpokládá hlubší zamyšlení a hledání skutečného smyslu. Otvírá témata významných změn, ať už osobních či společenských. Novoluní v tomto znamení je příležitostí vrátit se k tématu mayského kalendáře, a s ním spojovaným rokem 2012.

  V současnosti je ještě navíc medializované premiérou americké katastrofické show s názvem 2012. Režisér Roland Emmerich posbíral už v tomto směru určité zkušenosti, neboť v minulosti režíroval dva apokalyptické snímky Den nezávislosti a  Den poté.

  Podle mayského kalendáře se před námi 7. listopadu letošního roku otevřela epocha šesté noci – poklesu, trvající do 1. listopadu 2010. Je to jeden z posledních kroků před postupem do závěrečné deváté fáze Univerzálního vědomí, které začne v roce 2011.

  Období noci bývají časem k zastavení a k zamyšlení nad tím, co chceme a co můžeme ve skutečnosti upravit a vylepšit. Šestá noc, do níž jsme již před pár dny vstoupili, přinese určité výzvy a objevy, s výrazným nahuštěním příležitostí kolem července příštího roku. C.J.Calleman předpokládá, že americký dolar padne, a že se všechny vlády dostanou do úpadku. Možná bude průběh mírnější, bude se projevovat více vnitřně, ale ať už tomu bude jakkoli, v každém případě bude záležet především na tom, jaký k těmto událostem zaujmeme duchovní, vnitřní postoj.

  Po šesté noci bude následovat závěrečný sedmý den (2. listopadu 2010 – 28. října 2011) jako velká výzva pro integraci nových energií, které mohou lidstvo posunout k osvícení. Calleman píše o tom, že rok 2012 vyvolává představu o významných společenskoekonomických změnách a spousta lidí se nechává svést k fantazijním představám o nějaké fyzikální či astronomické události, jež by se údajně měla v blízké budoucnosti odehrát.

  Mayský kalendář však není založen na nějakých konkrétních událostech, k nimž má údajně dojít. Jeho obsahem je boží plán rozvoje vědomí, kde změny ve vědomí  způsobí kvantové posuny kalendářních energií. Transformace, proměna lidského vědomí bude v souladu s tímto plánem krok za krokem postupovat až do skutečného data ukončení procesu jeho vytváření, do 28. října 2011. Toho dne bude dosaženo nejvyšší hodnoty stavu vědomí ve vesmíru 10 x 13 Ahau. Číslo 13 a symbol Ahau označují dokončení mayského kalendáře, kdy změny narušující harmonii, budou ukončeny.

  Nejvyšší stav v jakémkoli smyslu neznamená konec světa, pouze to, že pohyb všech devíti vln bude dokončen. Je to jako bychom byli těsně před vrcholkem čtyřtisícovky, kdy před sebou máme tu nejobtížnější závěrečnou fázi. Pak už se ocitneme na vysněné špici, kde se budeme moci zase postavit na nohy a rozhlédnout se kolem.

  Podle Callemana budeme během šesté noci svědky nejvýznamnější změny vědomí, která kdy v historii lidstva proběhla. Mnohým možná více vyhovuje představa o konci světa než to, že bychom měli projít nezbytnými změnami, které obrátí náš svět naruby. Jsou tu i lidé u moci, kterým se nelíbí představa změny směrem ke kvalitě a harmonii.

  Tyto hodnoty naznačují složitost nastávajícího ekonomického obratu. Klademe si na příklad otázku, jestli úplně zmizí peníze. Calleman předpokládá, že peníze zmizí tím způsobem, že nebudou spojovat svět s minulostí. Rozvahy o výnosných investicích budou pozbývat smyslu, jelikož nově vznikající svět nebude založen na prosperující ekonomice nebo na hromadění abstraktních hodnot. Bude založen na společné péči členů o společnost jako jednotného vědomí Universálního podsvětí.

  Dá se předpokládat, že nový svět bude vybudován po určitém zmatku a rozruchu.
  Období od 17. července 2010 do 2. listopadu 2010 přinese v lidské civilizaci převratné změny. Bude to také doba k tomu, abychom se rozhodli, jakou cestu si zvolíme. Podobná období už lidstvo zažilo. Jedno bylo obdobím renesance (1498 – 1617) – převrat od feudalismu a zrušení síly moci Vatikánu k počátku nové éry. Druhým bylo období od roku 1986 do 1992, přinášející revoluční vlnu demokracie včetně pádu berlínské zdi.

  Ať již bude nadcházející období probíhat jakkoli, lidé se rozdělí podle toho, jestli budou chtít splynout s přicházejícími energiemi k vytvoření nového světa nebo jestli se budou stále držet starého systému, patřícího minulosti. Je naivní představa, že dojde k nějaké události (dopad asteroidu, změna zemských pólů,  apod.), jako kdyby změny spadly na lidstvo z nebe, bez vědomého přičinění člověka při procesu, vedoucímu ke stavu Universálního vědomí.

  Mayský kalendář zaznamenává následné změny vědomí, jež budou častější po 17. červenci 2010 a ještě významněji na samém počátku Universálního podsvětí 8. března 2011. Poté, 28. října 2011 budou změny dokončeny a Universální vědomí se upevní a stane se základem pro milénium míru.

  Calleman doporučuje být vědomým účastníkem toku nadcházejících událostí a zaměřit se na signály, směřující k Novému světu. Je důležité mít stále na vědomí tři věci.

  Za prvé – předpovědi nemají žádnou souvislost s koncem lidské existence, to je hollywoodská reklama. Jsou k tomu, aby nám pomohly posunout se na vyšší úroveň duchovního vědomí.

  Za druhé – energie, o nichž hovoří mayové, jsou již tady, a dojdou maxima nikoli 21. prosince 2012, ale už 28. října 2011.

  A za třetí – tyto energie stále vzrůstají ve sledu, který  začal působit 8. listopadu 2009.

  www.calleman.com
  Volně přejala Máša Růžičková

  Podle autora Celestinského proroctví, Jamese Redfielda, je C.J.Calleman expertem, přinášejícím nejpřesnější informace, co se týče předpovědí mayského kalendáře.

  Posted by admin @ 21:46

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.