Kalendář

Červenec 2021
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 23Čvc

  ve 04:37 hodin letního času,

  na 01°27´ Vodnáře

  Sabiánský symbol pro tento stupeň zvěrokruhu zní „Neočekávaná bouře“ s podvysvětlením „Nutnost rozvíjet vnitřní jistotu, která nám umožní čelit neočekávaným krizím.
  Klíčové heslo: VÝZVA PŘÍRODY

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem Caban – zemská síla a galaktický řád, proměnlivá rezonance se světem, léčení krystalem, bílý lev, velryba.

  Dnes, kdy Slunce stojí na počátku Lva proti Luně na počátku Vodnáře, se ocitáme na vrcholu lunárního cyklu. Planety se protancovávají vesmírem pod jeho taktovkou, ve svých frekvencích a vibracích a celkem běžně má jedna opačné naladění než ta, která je proti ní. Ve vesmírném tangu je jedna z páru vedena tou druhou.

  Konkrétně dnes to je Slunce, které je pod pantoflem Pluta kousek vedle od Luny. Goliáš proti Davidovi, Sluneční obr proti trapaslíkovi, který ví, co chce, a kam až je schopen zajít, aby objevil skryté poklady, uložené v hlubinách naší duše, naší rodinné kroniky.

  Díky Plutovi podstupujeme cestu dolů kvůli tomu, abychom našli svoje poklady, proměnili rodinné kamenné zatížení v drahocenné rodinné šperky, jež budeme s úctou ke svým předkům uchovávat.

  Projděte se šamanskou cestou, kterou krásně popisuje Alberto Villoldo ve své knize Návrat duše (v r.2015 vydalo nakladatelství ANCH BOOKS):

  Indiáni Laikové dělí nevědomí celého lidstva na tři archetypální, energetické říše: Dolní svět, Střední svět a Horní svět.

  Střední svět je prostor, kde pracujeme a vychováváme své potomky.
  Horní svět je neviditelnou říší našeho předurčení.
  Dolní svět je říší naší duše, kde přebývá naše dětství a naše dřívější životní etapy.
  Horní a dolní svět jsou místa časových přesmyček do minulosti a do budoucnosti.

  Cestování do horního světa nám umožňuje najít své nejvyšší předurčení a smysl svého života.

  Cestováním do dolního světa, kde přebývá naše dětství a dřívější životní etapy, najdeme ztracené části naší duše.

  Dolní svět představuje pozemský ráj, o který jsme podle mýtů sice přišli, ale přitom se tam můžeme kdykoli vrátit. Podle Indiánů pochází veškerý život ze skrytého Dolního světa. Když se část duše rozbije, vrátí se do temnoty, do ženského lůna Matky Země.
  Každý z nás utrpěl někdy ztrátu některé části své duše. Jakmile ji získáme zpět, změní se v našem životě spousta věcí.

  Dolní svět má čtyři komnaty se záznamy o historii naší duše, jež odpovídají čtyřem srdečním komorám:

  První je Komnata zranění. V ní objevíte zápis, které zranění vás připravilo o část vaší duše, takže jste sešli z cesty svého předurčení, co se přihodilo v době vašeho dětství nebo v prenatálu, při porodu, v dřívějším životě. Každý z vás má určitou oblast, která je zasažena prvotním zraněním vaší duše, např. nepřijetím vaší vnitřní ženy, vnitřního muže s dopadem na oblast vztahů, nebo sraženým pocitem hodnoty s důsledkem na ocenění vlastní práce, úsilí, tvorby, hmotný nedostatek, apod.

  Druhá je Komnata dohod. V ní najdete zápis o tom, k čemu se vaše duše zavázala ještě před narozením, předtím, než se vtělila do tohoto fyzického těla. Už tehdy se rozhodla, jakými zkušenostmi potřebuje projít, co jí ještě chybí pro další vývoj.
  V této komnatě můžete změnit původně nesprávně formulované dohody, špatně sepsané smlouvy, v jejichž důsledku procházíte opakovaně utrpením.

  Třetí je Komnata milosti. Milost je tím, co vás v životě pohání kupředu, co vám přináší radost a uspokojení. V této komnatě najdete uzdravenou část své duše, která se k vám může vrátit spolu s veškerou životní energií.

  Čtvrtá je Komnata pokladů. Obecně máme sklon toužit po hodnotách, které leží blíž pod povrchem, ale chceme najít i nejcennější poklady z ryzího zlata a stříbra, pro které je nutné se vydat mnohem hlouběji.

  Tuto výpravu můžeme provádět neomezeně, nepotřebujeme k tomu čekat na pokyny zvenčí. Stačí nechat se potkávat situacemi, abychom se důkladně ponořili do hlubiny a objevili svoji celistvost a opravdovost.

  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 23:16

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.