Kalendář

Březen 2020
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 18Bře

  Taky nemáte roušku?

  Pro psa, myslím.
  Pokud nemá váš pes, případně volně běhající kočka připravenou roušku jako ten náš, víte, o čem je řeč. Je to známka občanské neuvědomělosti, ale především je to v zájmu toho zvířete, protože náš pes, milující papírové kapesníky, které lidé trousí na trávu či na chodník, se tak vystavuje riziku nákazy a my mu to nejsme schopni vysvětlit.

  Tak mě napadá, že by při nejhorším stačil náhubek, který musí psi mít při vstupu do MHD. Oni jsou na to vlastně na rozdíl od nás zvyklí. Častokrát jsem si říkala, že by náhubky potřebovali hlavně cestující a vida, už je to tady. Asi navrhnu zlepšení služeb, v omezené míře, přes okénko otevřít zverimexy a vybavit celé rodiny náhubky, jsou v rozličném provedení, ty jednoduché jsou cenově dostupné a na suchý zip, to nemá chybu. Kromě toho, že jsou asi všechny Made in China. Dnes k nám přistálo kvantum tohoto artiklu z téže oblasti, takže je to v pořádku.

  Omlouvám se za trochu humoru, kterého není nikdy dost, ale musíte uznat, že na tom něco je.

  Už v pátek se chystá Slunce vstoupit do prvního jarního znamení, do Berana, takže do té doby se určitě sejdeme, možná už bez jiskřivého humoru. I když by to byla škoda.

  Mějte se krásně v krásném počasí, přestože máte nařízeno procházet se v prázdném parku či v lese v roušce. Pokud nepatříte do rizikové skupiny, tak ta už vůbec. Ale otevřít si okno staří a nemohoucí smějí, takže sklenici můžeme vidět se zdravým rozumem stále poloplnou!

  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 14:16

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.