Kalendář

Duben 2016
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 06Dub

   

  ve 13:24 hodin letního času, na 18°05´ Berana

  Tomuto stupni Berana přísluší sabiánský symbol „Prázdná houpací síť mezi dvěma stromy“, s podrobnějším vysvětlením „Smysluplné střídání aktivity a odpočinku“.
  Klíčové heslo: ŽÍT RYTMICKY

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem AKBAL – cesta do vlastního nitra, zkoumání snů, intuice, tajemství a klid.

  Nejprve mám pro vás dvě upozornění:

  První je pozvánka na divadelní představení  in memoriam Chci, abych chtěla žít na motivy autobiografické knihy Nebe nemá dno, jejíž autorkou je mě velmi drahá přítelkyně Hana Andronikova. Letos v prosinci tomu bude pět let od chvíle, kdy Hana přešla do jiných světů. Představení bude 25.4.2016 ve 20:00 hodin v Divadle Kampa.

  Hana se narodila 9.9.1967

  Druhá pozvánka je na planetární konstelace, konané 28. – 29. května, které budou letos obohacené novými tématy a prvky vyjádření. Zatím jsou ještě místa volná, doporučuji se však přihlásit včas, protože kapacita je omezená na 12 účastníků tak, aby byly pokryty všechny kosmické energie.

  Dnes se nahoře nad našimi hlavami koná poslední dějství, připomínka série revolučních kvadratur mezi Plutem a Uranem. Kvadratura probíhala od poloviny roku 2012 do loňského jara celkem 7x a je ozvěnou zajímavých šedesátých let minulého století i tisíciletí zároveň. Máváme nahoru a dáváme sbohem rozličným nabídkám a příležitostem k zásadní osobní změně ve svém životě. Letadlo už čeká na pokyn k odletu, motory burácejí.

  Možná litujeme, že jsme neopakovatelnou šanci promarnili nebo si s úlevou řekneme, nebylo to lehké, o něco jsme přišli, ale něco jiného jsme naopak získali a tak tedy sláva, byla to dřina, nicméně už je to za námi, teď máme čas se zase nadechnout a na chvíli zapomenout na to, že další kola jsou před námi, třebaže v jiné formě.

  Dnešní akce se účastní především nerozlučná dvojice Slunce Luna, toho  času v ohnivém Beranu, kde jí dělá společnost jednak výše zmíněný Uran, bořitel konvencí a rozvleklých řešení a druhak v kvadratuře Pluto v Kozorohu. Pluto nenechá nic bez povšimnutí, ve své obsesi šťourat a likvidovat všechny zbytečné a nefunkční artefakty, vztahy, přístavby a objížďky zvedá palec nahoru nebo dolů podle toho, co a kdo má přežít a co už musí pryč. A to nekompromisně.

  Pluto používá k dosažení dokonalosti rozličné ultra clean čisticí prostředky a nástroje, není schopen uchýlit se ke kompromisním návrhům, jeho vidění je černobílé. Na poslední chvíli se do hry přidala ještě Lilith ve Vahách. Po očku už teď pomrkává do Štíra, kam se při květnovém úplňku 21.5. odstěhuje. Štíru vládne Pluto, proto mezi oběma už teď panuje vzájemná sympatie.

  Za účasti všech přítomných je stále co čistit, větrat zatuchlé prostory, místnosti, vztahy a staré, již dávno přežité vzorce chování, které mají svůj původ v dávnověké rodinné historii, ale v našem přítomném životě už pro ně nelze najít místo. Jedině tehdy, pokud jim to dovolíme a sami sobě zakážeme stanovit si to svoje nové a originální, to co chceme my, podle našich současných potřeb.

  Příště se setkáme v dubnovém úplňku 22.4.

  Krásné jaro,
  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 20:13

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.