Kalendář

Červenec 2014
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 12Čvc

  v 13:25 hodin letního času, na 20°03´ Kozoroha

  Tomuto stupni Kozoroha přísluší sabiánský symbol „Štafetový běh“, s podvysvětlením „Význam soutěže ve vyvíjejícím se skupinovém vědomí“.
  Klíčová věta: VZÁJEMNÁ DYNAMICKÁ SOUHRA

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem LAMAT – harmonie, láska bez hranic, jasná perspektiva, brána do páté dimenze.

  S dnešním úplňkem si oživíme pojem SuperMoon – Super Luna, jev, kterým se označuje maximální přiblížení Luny k Zemi. Letos tomu bylo poprvé v novoluní 30. ledna a další dvě Super Luny budou za úplňku 10. srpna a 9. září. Super Luny vypovídají o určité momentální výjimečné situaci, ať tak, či tak.

  Přestože je dnešní úplněk s Lunou ve stabilním Kozorohu, celý horoskop je záznamem o živosti a pokračující červencové čilosti a aktivitě. Události nám nedovolují příliš lenošit a dlouze setrvávat na jednom místě, jak se někde usadíme, už nás něco zdvihá a šup na tůru, na kolo nebo hup a rovnou několik bazénů, rybníků, jezer v jednom tahu.

  Kalamita se dostavuje na místě zarážek, oprav a prací na silnicích a dálnicích, objížděk a zdržovaček a nejrozličnějších výluk v dopravě. Projevovat v takových chvílích trpělivost vyžaduje nadlidské úsilí.

  www.usconcealedcarry.com

  Horoskop dnešního dne vytváří nádherně symetrický obrazec a je v něm doslova všechno, navíc ústřední osou všeho dění je Slunce v Raku s Lunou naproti v Kozorohu.

  Nejvýraznějším tvarem je tak zvaný Drak, ten je většinou v pohodě, teoreticky to má zvládnuté, protože je talentovaný a mazaný jako liška. Druhým obrazcem je velký čtverec. Vyznačuje se ambicemi něčeho dosáhnout, letět životem jako na otáčivém ohňostroji, zvládat tisíce věcí najednou.

  Tuto energetickou směs si můžeme představit jako dvě tváře, dvě postavy, z nichž jedna říká:“ natáhnu se trochu, mám na to nárok, už jsem se nadřela dost, zasloužím si trochu odpočinku“, zatímco ta druhá je plná neklidu a napětí a nemá ani pomyšlení na nějaké prostoje, musí přece dělat, kdo by ji uživil, kdo by splácel hypotéku. A tak do té první šťouchá a klidu jí nedopřeje, protože se to všechno týká obou dvou.

  Je to obraz principu Života. Jakmile něco uděláme, něco zvládneme, pochopíme a pořádně se přitom zapotíme, dostaneme milosrdnou chvilku k nadechnutí a vzápětí pokračujeme do dalšího stupně spirály našeho Života, do další učební lekce. Málem přitom ztratíme dech, ale pak zase dostaneme dar pauzy k nádechu a jdeme dál. Pokud se někdo domnívá, že je tomu jinak v pokročilém věku, tak není. Ani mladí, ani staří, ani tlustí, ani tencí, ani chudí, ani zámožní, nikdo není výjimkou.

  Během celého července se aktivuje kvadratura Urana s Plutem, dvojice, která v roce 2007 společnými silami zahájila období krize moci jako celoplošnou výzvu pro nás, obyvatele Země k radikální proměně svého osobního postoje k Životu a k Zemi, k jeho updatu.

  Každý stojíme před volbou otočit se buď zády nebo čelem, nicméně ono nás to stejně dřív nebo později dostihne.

  Krásné léto,
  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 13:57

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.