Kalendář

Červenec 2013
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 22Čvc

  ve 20:15 hodin letního času, na 00°06´ Vodnáře

  Prvnímu stupni Vodnáře přísluší sabiánský symbol „Stará budova misie v Kalifornii, postavená z nepálených cihel“, s podvysvětlením „Síla velkých lidských děl vytváří jejich schopnost daleko přesáhnout krátké životy vlastních tvůrců“.

  Klíčová věta: Nesmrtelnost

  V Mayském orákulu je dnes v kalendáři BEN – cestovatel prostoročasem, andělský posel, odvaha, nové směry.

  Slunce je na samém začátku znamení Lva, oslnivého královského znamení a Luna přímo proti němu na začátku Vodnáře, vynalézavého a bystrého myslitelského génia. Před námi je řada neobyčejných, zajímavých situací.

  Dnešní vodnářský úplněk se i nadále odehrává v záplavě plně zastoupeného vodního živlu – Jupiter, Lilith, Mars, Merkur v Raku, Saturn ve Štíru a Neptun v Rybách.

  Dokonale harmonický vodní trojúhelník vstoupil do vesmírné hry přesně 31.května a rozpustí se až za nezvykle dlouhou dobu jednoho roku, přesně 12. srpna 2014. Ačkoli jsme dnes zahloubáni do úplňku ve Vodnáři – vzdušného znamení intelektu, zcela záhy, až Luna za dva dny Vodnáře opustí, bude intelekt odsunut stranou jako momentálně přežitý prostředek k cestě  dál (kromě dvou momentů, kdy se Luna nakrátko objeví v Blížencích a ve Vahách).

  Inkriminovaným datem 24. července dojde zhruba na dobu jednoho měsíce k úplné absenci vzdušného živlu, orientovaného na rozum. V této časové vsuvce bez možnosti zapojit hlavu a použít rozumovou úvahu, získáme jedinečnou příležitost nechat se unášet svými pocity, naladit se na osobní vnitřní prožívání, na to, co nám život  vyplaví na povrch, jaké dary moře nám přinese příliv emocí rozličných kvalit, jak se budeme cítit, co budeme vnímat na těle a na duši.

  Naše srdce a mozek je tvořeno vodou ze 73%, plíce z 83%. Těla některých organizmů jsou tvořena vodou dokonce až z 90%. Voda nejlépe absorbuje a ukládá informace a vzápětí na ně odpovídajícím způsobem reaguje.

  Dbejme proto na to, abychom k vodě v sobě promlouvali láskyplně a s pochopením, abychom nekritizovali ani sebe, ani ostatní kolem. I nadále jsme totiž pod tlakem požadavků reformační dvojice Pluta a Urana.

  Další vskutku jedinečná hvězdná konstelace nastane 29. července. Tehdy společně planety vytvoří šesticípou Davidovu hvězdu – Merkabu, tvar dokonalosti, který se naposledy ve hvězdách objevil v listopadu 2003.
  Základ  Merkaby tvoří dokonalá souhra vodního a zemského živlu, oba dva jsou jinové kvality.

  www.sacredartonvinyl.com

  Co je Mer-ka-ba?
  Merkaba je technika, která velmi urychlí aktivaci našeho světelného těla. Světelné tělo kolem nás ve tvaru hvězdného  čtyřstěnu sestává ze dvou čtyřstěnů do sebe vetknutých – vrchního slunečního a spodního zemského. Vrcholy jsou na výšku  dlaně nad temenem hlavy a pod chodidly.

  Metodu, která se oživuje přes srdce, přinesl Drunvalo Melchizedek a má za cíl čtyřstěn roztočit a vytvořit kolem sebe  elektricko-magnetické pole ve tvaru koule. Mělo by dojít k propojení kosmického a zemského kanálu a lepšímu spojení se  Zdrojem. Merkaba je živoucím světelným vozidlem (matricí bytí), které má v různých stvořeních různé formy. Je známá i všem  tradicím na Zemi. Objevuje se u Inků, severoamerických Indiánů, v Japonsku, Číně. Tibetští lámové ji znají také, je součástí  jejich iniciace. Posadí je nahé do sněhu a buď jejich tělo přežije v podobě Merkaby, nebo zemře.

  Merkaba není nic nového. Je to něco, co jsme zapomněli. Dává nám šanci spojit se s tím, čím jsme. To, co by jinak trvalo  mnoho inkarnací během tisíců let, je v dnešní mimořádné době možné za měsíc či rok, podle individuální úrovně jednotlivého  žáka. Jelikož součástí vzestupu je i vypořádávání se s energiemi, které jsme v minulosti vyslali, při aktivaci Merkaby se  příchod takových “ zrcadel“ prostřednictvím druhých lidí velmi urychlí.
  …další pokračování najdete zde: www.matrix-2001.cz

  Pokud je vaše datum narození kolem 29. července, Merkaba se nejspíš objeví ve vašem soláru – horoskopu, platném po celý rok až do příštích narozenin. Jednak je to velká výzva a za druhé neopakovatelná příležitost dosíci dokonalé harmonie a celistvosti v prolnutí mezi nebem a zemí, tělem a duchem, prozářit a otevřít svoje srdce. Stejně tak všichni, kdo mají osobní planetu mezi 4. a 9.stupněm některého vodního (Rak – Štír – Ryby) nebo zemského (Býk – Panna – Kozoroh) znamení.

  A nepřehlédněte prosím ani poslední informaci  – Merkaba se bude opakovat ještě jednou zhruba za měsíc, 26.srpna. Takže i vy, narození kolem tohoto data, budete mít v solárním horoskopu Merkabu.

  Všem vám přeji hodně štěstí a radosti při nakročení do nového zajímavého prostoru, který se před vámi otevře, pokud dvířka před sebou nepřivřete.

  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 00:09

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.