Kalendář

Duben 2013
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 10Dub

  v 11:35 hodin letního času, na 20°41´ Berana

  Tomuto stupni Berana přísluší sabiánský symbol „Boxer vstupuje do ringu“ s podvysvětlením „Nástup a glorifikace společenské agresivity“.
  Klíčové slovo: zdrcující moc

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem OC (čteno ouk) – průlom, nový začátek, průvodci a strážci, autentičnost, srdce.

  Zřídkakdy můžeme být svědky takového množství ohnivé energie tak pěkně pohromadě v jednom znamení jako dnes. K vesmírnému páru Slunce s Lunou v novoluní v Beranu se kromě revolucionáře Urana přidala ještě i druhá vesmírná partnerská dvojice, Mars s Venuší.

  Oheň nemusí nutně znamenat obraz zkázy hořících lesů nebo explozi naftového pole, symbolicky představuje iniciativu, akci, činorodost, startovací čáru k novému záměru, jenž v sobě může zahrnovat i značné riziko, leč nelze jinak, impuls jednat je momentálně nejsilnějším motorem.

  Pokusme zklidnit svoji mysl, nechat myšlenky volně odplouvat tam, kam potřebují a zkusme využít dnešní jedinečné energie k meditaci, k prosbě, obrácené nahoru, ke žhnoucím hvězdám:

  Slunce s Lunou, snoubící se spolu na obloze, Luno, těhotná novými začátky, pomozte mi, prosím, rozvinout zasetá semínka k plnému rozkvětu, naplňte pro mne nadcházející měsíc tvořivostí a vzrušením z nových nápadů a doveďte mě k jejich uskutečnění. Najděte v mém počínání moudrost, která mu dá vyšší smysl a hlubší záměr, který si ve víru nastalých událostí nestačím uvědomit. Děkuji vám za všechno, co mi přinášíte a nabízíte, ačkoli jsou chvíle, kdy zůstanu stát v půli cesty, protože občas zapomínám na vaši podporu. Děkuji za vaši stálou přítomnost v mém životě.    

  Na závěr poslední krátká zpráva: ještě stále je možno zaplnit poslední dvě volná místečka na víkendových planetárních konstelacích 13. a 14.4. Proto případní zájemci neváhejte ani chvilku a spojte se se mnou, pošlu vám obratem podrobné informace.

  Při našem příštím setkání, 25. dubna vstoupíme do série celkem tří zatmění – za dubnového úplňku 25.4, v novu 10.5. a v úplňku 25.5.

  Obecná doporučení pro novoluní v Beranu:

  Zdraví a výživa:
  Jelikož znamení Berana je spojeno s hlavou a obličejem, budeme těmto partiím věnovat zvýšenou pozornost.  Ohnivému Beranu přísluší červená barva, proto budeme do jídelníčku zařazovat červenou zeleninu a ovoce – papriky, ředkvičky, jablka.
  Pokud možno se nyní vyhneme chirurgickým řezům a invazivním zákrokům speciálně v oblasti hlavy, na obličeji a v ústní dutině.

  Péče o tělo:
  Dny, kdy je Luna v Beranu, jsou vhodné k manikůře a pedikůře.

  Péče o zahradu:
  Vhodné dny k prořezávání nemocných dřevin.

  Krásné jaro vám přeje Máša Růžičková

  Posted by admin @ 09:48

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.