Kalendář

Březen 2013
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 27Bře

  ve 10:27 hodin středoevropského času, na 6°53´ Vah

  Tomuto stupni Vah přísluší sabiánský symbol „Žena krmí kuřata a chrání je před jestřáby“, s podvysvětlením „Potřeba čelit antagonismu sil temnot ve snaze krmit mysl dosud bezmocných a vyděšených učedníků.“

  Klíčové slovo: poručnictví

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem CIB (kíb) – důvěra, milost, vnitřní hlas, intuice, mystický přenos.

  Dovolte mi nejprve krátkou informaci o tom, že na planetárních konstelacích jsou ještě volná poslední dvě místa, proto pokud máte zájem, obraťte se prosím přímo na mne přes kontakt, pošlu vám obratem bližší informace s přihláškou.

  Obecná doporučení pro první jarní úplněk (ve Vahách):
  Velikonoční dny se doporučuje prožít ve ztišení a zklidnění. Týká se to všech životních oblastí. Jedná se více o zaměření na vnitřní práci.  Je to ideální čas k očistě těla i ducha v postní době.

  A teď již k úplňku. První jarní úplněk znamená, že Slunce je v Beranu, prvním znamení zvěrokruhu. Určuje datum Velikonoc, které následují hned o prvním víkendu poté.

  Masivní zastoupení planet v Rybách se začalo s jarní rovnodenností postupně přesouvat do prvního znamení zvěrokruhu, do Berana. Dnes už se v tomto směru máme o co opřít. V Beranu je kromě Slunce také Venuše, Mars a Uran. Děti v těchto dnech narozené nebudou trpět nedostatkem podnikavosti a tvůrčí aktivity, o to víc budou nuceny učit se trpělivosti a rozvaze.

  Úplněk tvoří tvar horoskopu Té s Plutem a Uranem, vypovídající o dispozici k určité naléhavosti a neodbytnosti nových hybatelů dějin. Nelze opomenout připnout si bezpečnostní pásy, zrychlená posloupnost událostí dosahuje v těchto dnech vrcholu.

  Tématem březnového úplňku jsou vztahy. Luna stojí ve znamení vztahu k okolnímu světu, ve Vahách, proti Slunci v Beranu. Bojovný rytíř Mars zaujímá místo po boku krásné Venuše také v Beranu. Za této konstelace planet se ocitáme v zrcadlové síni vztahů.

  Jak je možno toho využít jak ku prospěchu svému, tak i druhých:

  • Podívejte se na život z perspektivy druhé strany, nazujte si sandály svého protějšku, vsoukejte se do jeho kůže, pohlédněte na situaci jeho očima, představte si, že zažíváte určitou zkušenost z jeho pozice, z místa a úrovně, na níž se dotyčný člověk právě nachází.
  • Pomyslete na situaci, kterou si potřebujete objasnit a představte si, že si ji prohlížíte ze vzdálené perspektivy, z vesmírné lodi, odkud se můžete dívat dolů na Zem.
  • Buďte si vědomi svých osobních limitů, toho, co děláte, koho a co znáte, co očekáváte, co předpokládáte, že je možné. Představte si pak někoho z jiné země, z jiných poměrů, s jiným osobním příběhem, jak pozoruje váš svět. Vnímáte, jak odlišný a jiný je jeho pohled, že něco jeho pozornost přitahuje a něčeho si naopak nevšimne.
  • Představte si svět někoho jiného, jehož život je naprosto rozdílný od vašeho. Představte si osobní zkušenosti toho člověka, lidi, se kterými se zná, aktivity, kterým se věnuje a jak by se váš život změnil, kdybyste si spolu vyměnili místa.
  • Dovolte si rozšířit v rámci svého života možnosti toho, co máte, co děláte, čemu se věnujete. Do jaké míry by se váš život změnil, kdyby se vám naskytly nové možnosti, o nichž jste dosud nepředpokládali, že by mohly nastat.

  Luna ve Vahách představuje soucitnou láskyplnost, buďte laskavi k sobě i k druhým.

  Odhalte skutečnou hlubší motivaci svého jednání, proč si nedovolíte udělat to, o čem hovoříte, že to chcete udělat.

  Uzdravujte nevyřčenými slovy. Nevyslovené akty laskavosti a modlitby mají v následujících dnech svátků Velikonoc velkou moc a sílu.

  Ať  vám dnešní úplněk přinese mír, radost a ať naplní touhu vašich srdcí.

  A nezapomeňte, že od neděle 31.3. žijeme zase v letním čase.

  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 11:41

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.