Kalendář

Září 2012
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 22Zář

  Slunce vstupuje do znamení Vah
  v 16:49 letního času

  Prvnímu stupni Vah přísluší Sabiánský symbol „Ve sbírce dokonalých exemplářů mnoha biologických forem vystavuje svá nádherná křídla motýl s tělem protknutým špendlíkem“. Vypovídá o nesmrtelnosti archetypu a jeho odrazu v dokonalém, zasvěceném životě, o procesu proměny housenky v motýla, o cestě k dokonalosti skrze oběť přišpendlením.

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem OC (čteno ouk) – průlom, nový začátek, průvodci a strážci, autentičnost, srdce.

  Na jaře se kolem 21. března označuje jarní rovnodenností počátek astrologického roku. Slunce právě tou dobou vstupuje do znamení Berana (první narození Berani toho roku) – tak zvaný Aries Point. Za podzimní rovnodennosti vstupuje Slunce na práh teritoria Vah (první čerstvě narozené Váhy), přímo naproti Aries Pointu.

  Po jarní rovnodennosti je to druhý den v roce, kdy si Paní Noci s Pánem Dne spravedlivě rozděluje vládu přesně napolovic. Od této chvíle, kdy žezlo moci uchopí noc, bude stále přibývat tmy a noci se budou na úkor denního světla prodlužovat.

  Zatímco u protinožců je tomu právě naopak, tam dole pod námi právě pučí první lístky na stromech a tráva se pomalinku začíná zelenat. Nezbývá než přijmout na vědomí přirozené cykly přírody, pokusit se naladit na její frekvenci a plout v jejím momentálním naladění.

  Tyto dny jsou plné dynamické energie, jelikož od 18. září se Pluto vrátil do svého původního směru a hned den poté měl telekonferenci s Uranem, v pořadí druhou. Jejich setkání, jež bývají provázena dramatickými zvraty a neobvyklými událostmi, bude do roku 2015 ještě celkem pět.

  www.ashtarcommandcrew.net/

  Pluto, transformační průvodce, vysavač vesmíru, který neponechá jedinou nitku na létajícím koberci bez povšimnutí a Uran, hybatel dějinami, který obrací naruby všechno, co je zrovna zapotřebí. Tato planetární dvojka byla naposledy v těsném kontaktu v šedesátých letech minulého století.

  Shodou okolností má také horoskop dnešního dne tvar „vysavače“. Zajímavé je, že tvar zahrnuje čtyři planety, které jsou buď na samém konci nebo na začátku znamení. Jedním zúčastněným párem je Lilith s Neptunem, dalším je Slunce se Saturnem (oboje velké výzvy). Tvar „vysavače“ nás upomíná nenechat se vysávat (systémem, rodičem, šéfem, partnerem, korporací, společností) a hledat cestu ven. Nezoufat si, ale přijmout naopak na vědomí skutečnost, že člověk nemusí být přímo David Copperfield, aby se dokázal zbavit pout a vyplaval nad hladinu. Tyto řádky budou patrně rezonovat Beranům, narozeným kolem 28. března, Váhám kolem 1. října, významně Kozorohům kolem 29. prosince a snad nejvíc Rakům, narozeným kolem 29. června (ti jsou momentálně vystaveni přímému ataku Pluta).

  Ráda bych vám teď stejně jako loni předala poselství incké šamanky a vizionářky, jménem ALUNA  JOY  YAXK’IN. V době rovnodennosti vyzývá lidi z celého světa k meditativnímu spojení v Solární vlně.

  Počínaje sobotou 22. září, 16:49 hodin letního času, budeme dalších 24 hodin společně vytvářet vlnu mocného, proměňujícího léčivého světla, upevňujícího pozitivní vizi zářivé budoucnosti.

  Dejme světu veškeré Světlo, Lásku a Soucítění, jež v sobě máme. Vyšleme svá Srdce směrem k lidskosti, k planetě Zemi a k Životu. Vyšleme Vědomí, že ráj je tady a teď a Buďme tady tak, jak chceme být. Využijme své nejvyšší a nejčistší úmysly a pamatujme na to, že pravda není někde venku, ale že je uvnitř každého z nás. Nezaměřujme se na to, co je špatné nebo co potřebuje vyléčit, ale obraťme svoji pozornost čistě na prostou, průzračnou vizi toho, co je správně.

  Tato výzva je součástí vědomého soustředění co největšího počtu účastníků právě tímto směrem. Čím více lidí, rozsetých po celé planetě, tím silnější bude pozitivní vize.

  Předejte, prosím, poselství Aluny Joy všemi směry dál.
  Děkuji, Máša Růžičková

  Posted by admin @ 13:50

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.