Kalendář

Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 21Úno

  ve 23:35 hodin středoevropského času, na 2°43´ Ryb

  Tomuto stupni Ryb přísluší sabiánský symbol „Zkamenělé kmeny stromů leží polámané na písku v poušti“ s podvysvětlením „Každá plně vyspělá společnost je schopna schraňovat záznamy o tom, čeho dosáhla“.
  Klíčové slovo: nezničitelnost

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem CIB (kíb) – důvěra, milost, vnitřní hlas, intuice, mystický přenos.

  Obecná doporučení pro novoluní v Rybách:

  Zdraví a výživa:
  Věnujme zvýšenou pozornost a péči dolní části nohou, která je typická pro znamení Ryb. Stimulanty (káva, alkohol) užívejme raději s mírou.

  Péče o tělo:
  Ve vodních dnech, kdy je Luna ve vodních znameních, se nedoporučuje mýt a stříhat si vlasy, naopak je vhodné si dopřát uvolňující koupele.

  Péče o domácnost:
  Vhodné dny ke hnojení a zalévání pokojových rostlin.

  V dnešním horoskopu jsme se ocitli v gigantickém oceánu znamení Ryb, kde se kromě ústředního páru Slunce a Luny houpe na obřích vlnách i vládce moří Neptun, spolu s ním Chirón, Merkur a asteroid Pallas Athéna.

  Celkově dnes převládá jemná jinová energie, naladěná na intuitivní vnímání pravé mozkové hemisféry a pokulhávající v racionálním logickém myšlení hemisféry levé. Kolem sebe můžeme zaznamenat chaos a zmatek. V médiích můžeme zachytit informace o mučednické oběti, která bývá spjata se znamením Ryb.

  Dnešní den a následující období až do 20. března, data jarní rovnodennosti, je skvělou příležitostí k procvičování „magické osmičky“, při němž se naučíme zůstávat ve svém vlastním prostoru a přitom ani nepřebírat něco od druhých, ani k nim nenechat přetékat něco, co patří jenom nám.

  Během cvičení:

  • chráníme svůj vnitřní prostor
  • bráníme tomu, aby někdo cizí vnikl do našeho prostoru
  • uvolňujeme energii z bývalého vztahu
  • čistíme energii mezi námi a jakoukoli další osobou
  • čistíme energii mezi námi a určitou skupinou lidí
  • vracíme zpátky kvality a energie, jež nám nenáleží

  Posaďte se na židli a na druhou židli, pár metrů od sebe, pomyslně posaďte druhého člověka, se kterým chcete nalézt harmonický vztah. Místo něj můžete položit na židli nějaký skutečný předmět, který ho zastoupí.

  Nakreslete si kolem sebe na zem pomyslný zlatý světelný kruh jako své teritorium.

  Kruh by měl mít průměr velký jako vaše roztažené paže včetně napřímených prstů. Sedíte v centru toho kruhu, pomyslně nakresleného na zemi.

  Stejně velký světelný kruh si představte i kolem toho druhého člověka, sedícího na vedlejší židli.

  Oba kruhy se vzájemně dotýkají a přitom se nepřekrývají.

  Představte si, že v místě dotyku obou kruhů září neónově modré světlo. Jeho proud bude pokračovat po obvodu kruhu toho druhého člověka ve směru hodinových ručiček. Až se vrátí k místu dotyku obou kruhů, bude pokračovat dál po levé straně vašeho kruhu, za vašimi zády a po pravé straně zase zpátky k místu, kde se oba kruhy dotýkají.

  Modré světlo tak obkrouží kolem obou kruhů osmičku.

  Představujte si, jak všechno, co je ve vašem kruhu a patří té druhé osobě, plyne v proudu modrého světla od vás pryč, zpátky k ní. A všechno, co je v kruhu té druhé osoby a patří vám, plyne od ní pryč zpátky k vám.

  Může se stát, že zpočátku nebudete vnímat proud modrého světla, ale po pár opakováních jej postupně začnete prociťovat.

  Cvičení je vhodné provádět ráno po probuzení dvě minuty a stejně tak před usnutím a párkrát během dne. Zrušíme tak staré programy a nahrajeme si nový software.

  S pomocí magické osmičky se při kontaktu s jinými lidmi budeme cítit uvolněně a osvobozeni od cizích intervencí.

  Můžeme ji použít v každodenním životě, když se s nějakou osobou nebudeme cítit dobře, například při obchodním jednání. Nebo když máme pocit, že druhý do nás promítá svoje představy nebo že nás chce přetáhnout na svou stranu. Můžeme ji použít v aktuálním vztahu, pokud v něm máme pocit nesvobody nebo když chceme rozvolnit případné projekce, tak, aby vztah mohl pokračovat na čistší bázi. Pokud chceme magickou osmičku využít na zpracování vztahu minulého nebo s rodiči, je žádoucí začít nejprve poděkováním a projevením úcty vůči druhé osobě.

  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 17:51

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.