Kalendář

Září 2011
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 27Zář

  v 13:09 letního času na 4°00´ Vah

  Sabiánský symbol pro tento stupeň Vah zní „Kolem táboráku sedí mladí lidé a cítí se být duchovně spojeni“, s podtextem „Potřeba spojit se se spřízněnými dušemi při vstupu na neprozkoumané stezky, osvětlené ještě neurčitým a nejistým světlem probouzející se intuice, tušící nové hodnoty“.

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem MULUC (čteno mú lúk) – probuzená pozornost, vesmírná komunikace, rozpomenutí na sebe.

  V deváté vlně mayského kalendáře jsme od 23. září do 10. října ve fázi šesté noci. Po ní přichází poslední fáze, sedmý den, trvající od 11. do 28. října.

  Dnes začínáme další lunární cyklus pro příštích 29 dnů, tentokrát v prostředí znamení Vah. Je to jedno z nejsilnějších novoluní v tomto roce. Někteří astrologové trnou a jiní jsou naopak ve vzrušivém napětí, co zajímavého se objeví.

  Dnešní pevně semknutá dvojice Slunce (mužská energie jang) a Luna (ženský jin) jsou sice v nekonfliktním a harmonii milujícím znamení Vah, avšak! stojí v opozici přímo proti zběsile rychlému pyrotechnikovi Uranovi a v kvadratuře s šéfem demoliční čety Plutem.

  Oba společně si předsevzali odklidit toxické odpady, malinko to tady přerovnat a zavést nový pořádek. V různých zemích se to již děje, v naší zlaté střední Evropě se příznačně vyčkává. Stejně tak je tomu i v osobních vztazích (znamení Vah).

  www.fotolibra.com

  Uran a Pluto se v určité kombinaci objevují na výsluní dějin či v osobním životě pokaždé, když čas nazrává k radikálním změnám. Slunce s Lunou jsou pro dalších 29 dnů zataženi do společné hry této transformační dvojice.

  Lidé, narození mezi 1963 a 1968 tento mix na výrobu jaderné energie dobře znají, protože se s ní narodili. Je nejenom jejich věrnou družkou po celý život, ale i zdrojem jejich schopností a dovedností. Pokud se od svého zdroje odvrátili nebo jim bylo zakazováno se tím směrem vydat, nebylo pro ně snadné své nadání projevit.

  Stejně tak je to i teď, v dnešní době extrémních okolností a rychlosti, která už překračuje hranici rychlosti světla. Tak jako pokaždé, stojíme před možností volby. Buď budeme vymýšlet řešení hlavou anebo srdcem. Buď si budeme hrát na pánaboha anebo se pokusíme napojit na planetu Zemi a na její nároky. Ona vlastně může mít také nároky, že.

  Pokud byste chtěli dnešnímu nezvyklému novoluní vyjít vstříc nějakým neobvyklým počinem, podívejte se, jestli vás zaujmou zajímavé akce lektorky Andrey Small:

  Zpívání pro radost s Andreou Small, učitelkou metody přirozeného hlasu a Alexandrovy techniky z Anglie. Andrea je pevně přesvědčená, že zpívat umí skutečně každý, i když si třeba myslí, že ne. Andrea již uspořádala mnoho úspěšných seminářů v Praze a v Českých Budějovicích.

  V neděli 16. října Vás naučí řadu písní s jednoduchými melodiemi a krásnými harmoniemi z celého světa. Nemusíte mít hudební nadání, ani umět anglicky.

  Seminář se bude konat od 10.30 do 16.30
  v Základní škole Mohylova 1963, Praha 13,
  (poblíž stanice metra Lužiny)

  CENA: 750Kč, zvýhodněná cena 450-550Kč (po dohodě)
  Je možné zúčastnit se jen části programu

  Jídlo: švédský stůl z toho co kdo přinese
  (k dispozici nápoje)

  Další informace, další akce a rezervace:
  Gil Bomber – e-mail: gilbomber@gmail.com  tel. 608233310

  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 12:28

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.