Kalendář

Září 2011
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 22Zář

  Slunce vstupuje do znamení Vah
  v 11:04 letního času

  Prvnímu stupni Vah přísluší Sabiánský symbol „Ve sbírce dokonalých exemplářů mnoha biologických forem vystavuje svá nádherná křídla motýl s tělem protknutým špendlíkem“. Vypovídá o nesmrtelnosti archetypu a jeho odrazu v dokonalém, zasvěceném životě, o procesu proměny housenky v motýla, o cestě k dokonalosti skrze oběť přišpendlením.

  V mayském orákulu je pro dnešek symbol CHICCHAN (čík čan) – vitalita, vášeň, moudrost těla, had, kundalini, integrace, spojení s řádem.

  V deváté vlně mayského kalendáře vstupujeme dnes do šesté noci. Devátá vlna začala 9.března tohoto roku a končí příští měsíc, 28.října. Je rozdělena do sedmi dnů a šesti nocí, střídajících se po sobě po osmnácti dnech.

  Na jaře se kolem 21. března označuje jarní rovnodenností počátek astrologického roku. Slunce právě tou dobou vstupuje do znamení Berana (první narození Berani toho roku) – tak zvaný Aries Point. Za podzimní rovnodennosti vstupuje Slunce na práh teritoria Vah (první čerstvě narozené Váhy), přímo naproti Aries Pointu.

  Po jarní rovnodennosti je to druhý den v roce, kdy si Paní Noci s Pánem Dne spravedlivě rozděluje vládu přesně napolovic. Od této chvíle, kdy žezlo moci uchopí noc, bude stále přibývat tmy a noci se budou na úkor denního světla prodlužovat. Zatímco u protinožců je tomu právě naopak, tam dole pod námi právě pučí první lístky na stromech a tráva se pomalinku začíná zelenat.

  Nezbývá než vědomě přijmout přirozené cykly přírody, pokusit se naladit na její frekvenci a plout v jejím momentálním naladění.

  Rovnodennost v nás aktivuje touhu po harmonii v rozličných protikladných hodnotách, nabízí možnost společně propojit jemnou energii jin s bojeschopným jangem, sloučit Animu, vnitřní ženu s Animem, vnitřním mužem, vnímat jak noc, tak i den, jak světlo, tak tmu, barevnost i černobílo.

  Teď a tady bych vám ráda předala poselství od incké šamanky a vizionářky, jménem ALUNA  JOY  YAXK’IN. V době rovnodennosti vyzývá lidi z celého světa k meditativnímu spojení v Solární vlně.

  Počínaje čtvrtkem 22. září, 11:04 hodin letního času, budeme dalších 24 hodin společně vytvářet vlnu mocného, proměňujícího léčivého světla, upevňujícího pozitivní vizi zářivé budoucnosti.

  Dejme světu veškeré Světlo, Lásku a Soucítění, jež v sobě máme. Vyšleme svá Srdce směrem k lidskosti, k planetě Zemi a k Životu. Vyšleme Vědomí, že ráj je tady a teď a Buďme tady tak, jak chceme být. Využijme své nejvyšší a nejčistší úmysly a pamatujme na to, že pravda není někde venku, ale že je uvnitř, v každém z nás. Nezaměřujme se na to, co je špatné nebo co potřebuje vyléčit, ale obraťme svoji pozornost čistě na prostou, průzračnou vizi toho, co je správně.

  Tato výzva je součástí vědomého soustředění co největšího počtu účastníků právě tímto směrem. Čím více lidí, rozsetých po celé planetě, tím silnější bude pozitivní vize.

  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 15:15

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.