Kalendář

Červenec 2011
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 30Čvc

  ve 20:40 letního času na 7°16´ Lva

  Sabiánský symbol pro tento stupeň Lva zní „Komunistický aktivista šíří své revoluční ideály“, s podtextem „Citová a ideologická snaha o návrat do nediferencovaného stavu a chaosu jako předehra k novému typu řádu“.

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem OC (čteno ouk) – průlom, nový začátek, průvodci a strážci, autentičnost, srdce.

  Od 9. března do 28. října letošního roku procházíme v mayském kalendáři devátou vlnou, závěrečnou fází evoluce vědomí. Dnes končí 4. noc a zítra, v neděli 31.7. začíná 5. den. Každý den, stejně jako každá noc, trvá 18 dní. Úplný jízdní řád deváté vlny najdete v článku novoluní 3. května 2011.

  Díky tomu, že poslední dva novy byla zároveň i zatměními Slunce, zažíváme tentokrát určité odlehčení, osvobození od zátěže z minulosti, odložení tíhy, kterou již není třeba déle nosit po kapsách.

  Následující čtyři týdny si můžeme vyzkoušet každodenní variace ve Lvím duchu – hravost, bezprostřední otevřenost, neskrývanou upřímnost, tvůrčí invenci a zápal.

  www.oceanwideimages.com

  Pořádkumilovný a systematický Saturn se teď po několik měsíců potýká s Lilith, stojící přímo proti němu a tak mu asi nezbude moc času a prostoru k tomu, aby nám šlapal na paty a  kontroloval prstem prach, usazený na poličkách či podobné malichernosti. Nutno podotknout, že ani Alexandr Fleming by neobjevil ve své době penicilinovou plíseň, nebýt jeho smyslu pro zdravou míru nepořádku.

  Před sebou máme prostor pro hravost a radostné prožitky, s dětmi nebo bez nich, se svým partnerem nebo s kamarádkou, doma nebo v restauraci, v divadle, při společenské akci, doma s hudbou nebo malířskými barvami.  

  Lilith a Saturn, to je poněkud jiná story. Norský atentátník Anders Behring Breivik (narozen 13. února 1979) si přál být při soudním líčení v uniformě, v Saturnově korzetu, jenž měl vyjadřovat jeho vytouženou autoritu a legalizaci jeho pozice.

  K vražednému dramatu, k němuž se přihlásil, ho dohnal nejen jeho sešněrovaný Saturn, ale i Lilith ve znamení Lva se značnými ambicemi na výsadní postavení, ale zároveň svědčící o ztrátě lví hravosti a bezstarostného dětství.

  Anders patrně nevěděl nic o existence nejvyšší spirituální energie a síly Lilith, kterou je nutno nejprve přijmout a posléze kultivovat, protože jinak je schopna se vymknout i z pevného sevření Saturna a zničit všechno kolem sebe.  

  Na závěr mám pro vás jedno důležité upozornění. Od 3. do 27. srpna je opět planeta Merkur ve zdánlivě zpětném pohybu. Je to doba krajně nevhodná pro instalaci nových softwarů, nákupu nové elektroniky, uzavírání smluv. Naopak je v tomto období vesmír nakloněn činnostem s předponou re-, například renovace, regenerace, reedice, renesance (obnova) vztahu,  odkládané opravy v domě, bytě, které dlouho čekají na vyřízení, stěhování do nového bydliště apod. Můžeme se setkat s odloženými odjezdy a příjezdy z cest, se zrušenými lety. Pokud vás budou v této době pronásledovat technické nepříjemnosti, víte, kam se se stížností obrátit.

  Slunné letní dny vám přeje Máša Růžičková

  Posted by admin @ 19:46

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.