Kalendář

Září 2010
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 08Zář

  ve 12:30 hodin letního času, na 15°41´ Panny

  Tomuto stupni Panny přísluší sabiánský symbol „Děti stojí v zoo tváří v tvář orangutanovi“, s dalším vysvětlením – Přímá konfrontace s divokou silou prvotní povahy v nás“.

  V mayském orákulu je pro dnešek symbol CHICCHAN (čík čan) – vitalita, vášeň, moudrost těla, had, kundalini, integrace, spojení s řádem.

  Horoskop dnešního novoluní, nového začátku dalšího 29 denního lunárního cyklu, budí zdání dočasné možnosti nadechnout se a začít tam, odkud jsme byli nedávno z rozličných příčin nuceni odběhnout. Na první pohled se neobjevuje ani žádný komplikovaný tvar, do něhož by se planety formovaly.

  Jeden  tu však přece jenom je. Mystický obdélník, „psaníčko“, mezi Merkurem stále ve zdánlivě zpětném pohybu, Lilith a lunárními uzly.

  Merkur jako doručovatel zpráv a zprostředkovatel stojí proti Lilith, která nemá nic proti tomu, aby si čas od času užila samotu v tichu jako příležitost k sebereflexi, daleko od hlučícího davu. Teprve pak jí může dávat smysl, odkud se tu vzala a kde je její cílová páska. Může pozorovat dění zevnitř a přitom experimentovat tak, že upovídaný Merkur konečně na chvíli v úžasu oněmí.

  Také Venuše, další ženská postava našeho vesmírného orchestru, je dnes ochotna se odvážně pustit do experimentování až tak, že partner nebude věřit ani svým očím, ani uším. Impuls jí k tomu poskytuje dvojice Jupiter a Uran, pánové, kteří ze samého nadšení nevědí, kdy přestat.

  Dnešní novoluní před námi otevírá možnost čistit svoji cestu pomocí očisty našich duší. Nechme se dovést Merkurem do tajného prostoru, věnujme si čas, který potřebujeme ke zklidnění a usebrání, protože přichází chvíle k vnitřní práci, a nikoli ještě ke zveřejňování výsledků našich experimentů. Čas k osobním rozvahám a k relaxaci.

  Saturn, vrchní dohližitel dodržování pravidel, kázně a pořádku se už pomalu připravuje k auditorským šetřením a razantním zásahům, ale jeho čas ještě nepřišel.

  A proto využijme tuto mimořádnou, výhodnou akční nabídku a věnujme se sami sobě, abychom byli schopni stát všude v rolích, odpovídajících tomu kterému prostředí a vztahu.

  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 20:22

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.