Kalendář

Leden 2010
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 14Led

  v 8:11 středoevropského času, na 25°02´ Kozoroha

  Podobně jako se loni roztrhl shůry pytel s horoskopy typu Saturnské vědro (viz kategorie stejného jména), budeme se nyní těšit na pár měsíců změně v tak zvaný typ Houpačka, kdy planety stojí proti sobě ve dvou protilehlých skupinkách. Majitelé osobních horoskopů vytvarovaných do obrazu houpačky mohou trpět schizofrenním pocitem rozdvojenosti, dvou vnitřních osobností, z nichž jedna jako druhá nemá příliš chutě ustoupit.

  V životě obecně se mohou tyto dvě kvality projevovat jako dva opoziční celky či státy, které mají dojem, že jeden musí čelit druhému, dva soupeři, bojující o své postavení a osobní výhody z toho plynoucí.

  V našem parlamentu se to bude houpačkami asi jen hemžit. Když se na sedátku dostaneme velkou rychlostí do přílišné výšky, následuje díky zemské přitažlivosti volný pád směrem dolů. Můžeme však zapojit jak své cítění, tak i racionální uvažování a pomalinku zběsilé výkyvy srovnávat až do klidu, do vycentrované rovnováhy.

  Kupy napadaného sněhu a výkyvy v hromadné dopravě jsme si tady u nás svým českým způsobem zvládli. Na ostrově Haiti, kde došlo před pár dny k mimořádným výkyvům v pohybu zemské kůry, jsou však  přeživší obyvatelé postaveni před daleko závažnější úkol.

  Dosáhnout svého středu a vyvážené harmonie je tématem jak pro tzv. houpačkové typy, tak v nastávajících třech měsících, do konce března, i pro nás ostatní.

  Dnešní vesmírný úkaz v kulisách znamení Kozoroha zobrazuje velké ambice, díky nimž jsme odhodláni zvládnout velké úkoly, a zároveň nechuť rozhoupat se navzdory všem ověřitelným hmatatelným důkazům a statistikám z dob minulých k neotřelému řešení.

  Jistoty a zbudované pevnosti se otřásají v základech jako při zemětřesení a nelze jinak, než vyhrabat se ze sutin, otřepat ze sebe prach a začít stavět nový dům z nových materiálů, prostřednictvím moderních technologií.

  Jak již bylo několikrát zmíněno, vliv zatmění Slunce je možné zaznamenat vždy po třech měsících až do 15. ledna roku příštího, to znamená asi 15. dubna, 15. července, 15. října a naposledy 15. ledna 2011.

  Impuls k nezbytným změnám mohou zaznamenat především Kozorozi, narození kolem dnešního data, Berani, narození kolem 16. dubna, Raci, narození kolem 18. července a Váhy, narozené kolem 19. října.

  Tomuto stupni Kozoroha přísluší sabiánský symbol “Přírodní duch tančí v duhové mlze nad vodopádem“, s  podtextem „Schopnost vnímat skrytého a tvůrčího ducha přírodních jevů“.

  V Mayském orákulu je dnešním symbolem MULUC (čteno mú lúk) – probuzená pozornost, vesmírná komunikace, rozpomenutí na sebe.

  Máša Růžičková

  Posted by admin @ 21:45

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.