Kalendář

Duben 2009
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kontakt

foto

Máša Růžičková
info@astroinspirace.cz

Archiv

 • 09Dub

  Základní princip

  Jedná se o práci ve skupině asi 13 – 15 lidí. Na zemi rozložíme do kolečka znamení zvěrokruhu. Člověk, který si staví konstelaci, si postupně odvede svoje planety (respektive jejich představitele, které si pro ně předtím vybral z přítomných lidí) na místo, tj. na znamení zvěrokruhu, které jim náleží, podobně jako se při rodinných konstelacích staví zástupci pro rodinné příslušníky. Tady je už místo předem dané podle postavení konkrétní planety v astrologickém znamení.

  Začneme nejprve od Slunce a jeho vazeb k ostatním planetám v horoskopu tohoto člověka a   postupně přejdeme k dalším planetám. Pomalu se začne zcela spontánně odehrávat děj. Některá planeta / osoba třeba nechce stát vedle té sousední, protože je jí v její přítomnosti těžko, jinou zase přitahuje některá na opačné straně a chtěla by být v její blízkosti, atd. Cílem celého divadla je udělat si představu o tom, co se v člověku momentálně odehrává, k jakým vnitřním zdrojům má vřelý vztah, či které v sobě naopak odmítá nebo popírá.

  Klasik psychologie C.G.Jung prohlásil, že to, co jsme dostali od sudiček do vínku, si potřebujeme uvědomit a přijmout to,  a teprve od tohoto okamžiku se otevírá možnost něco s tím začít dělat. Teprve poté se můžeme vydat na cestu k celistvosti, po níž nevědomky celý život prahneme. Mnohdy jsou účastníci upřímně překvapeni, když na vlastní oči spatří, jaký potenciál v sobě skrývají, protože o něm do té chvíle neměli ponětí. Buď tím, do jakých planetárních energií jsou opakovaně vybíráni nebo na základě pozorování svého osobního „planetárního orchestru“.

  /www.modernartwork.net/

  Další informace

  Každý účastník v úvodu obdrží stručnou písemnou informaci o astrologické symbolice jednotlivých planet, a krátce si o ní pohovoříme.

  Účastníci nemusí být znalí astrologie, na druhou stranu nejsou tyto znalosti na překážku.

  Účastníci nejsou povinni si stavět vlastní konstelaci.

  Od všech přihlášených potřebujeme znát předem jejich data – celé jméno, datum, čas a místo narození. Pokud někdo neví čas, obejdeme se bez něho. Možno poslat mailem nebo sms nejpozději tři dny před konstelacemi – viz kontakt

  K přihlášce je nutno složit zálohu 1000,- Kč, adresa účtu bude poslána mailem po přihlášení
  Cena workshopu 1800,- Kč

  Místo

  centrum U Andělů, Praha 1, Wenzigova 5, poslední patro

  Časový plán

  sobota a neděle 23. a 24.května 2009
  sobota 9.30 – 19.00
  neděle 9.30 – 16.00
  s krátkými přestávkami mezi konstelacemi a přestávkou na oběd 2 hodiny – přibližně 12.30 – 14.30.

  Pokud víte o někom, kdo by měl o tento způsob práce zájem, přepošlete mu, prosím, tuto anonci.

  Na společné sdílení se těší Máša Růžičková

  Posted by admin @ 14:55

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.